Radny ze Szczecina przedstawił wizję Polski po zwycięstwie Trzaskowskiego, Hołowni lub Biedronia – biali będą w niej całować buty czarnych bojówkarzy.

Podający się za żarliwego katolika radny Dariusz Matecki (Solidarna Polska), zamieścił na swoim Twitterze filmik ze spotkania amerykańskiej sekty o nazwie Israelite School of Universal Practical Knowledge (ISUPK). Widać na nim białych, którzy całują buty afroamerykańskich fundamentalistów religijnych z ISUPK. Organizacja ta powszechnie uznawana jest za grupę czarnych szowinistów – jej członkowie samookreślają się jako potomkowie zaginionych przed wiekami… Dwunastu Plemion Izraela. Filmik ze spotkania marginalnego ugrupowania został udostępniony przez Mateckiego i opatrzony zwyczajnie hejterskim opisem. „Pamiętajcie Polacy! Oddając głos na Trzaskowskiego, Biedronia, czy Hołownię robisz mały kroczek do tego, aby Polacy zmierzali w stronę widoczną na poniższym filmie. #UsaOnFire” – napisał przedstawiciel Zjednoczonej Prawicy.

Dalsza część artykułu dostępna dla posiadaczy prenumeraty cyfrowej. Wykup dostęp już za 4 zł!
Zaloguj się lub Wykup
Sprawdź Wykup
Anuluj
Pełny dostęp do treści na 7 dni za 4 zł.
Pełny dostęp do treści na 30 dni za 15 zł.
Pełny dostęp do treści na 90 dni za 40 zł.
Pełny dostęp do treści na 180 dni za 70 zł.
Odblokuj na 7 dni
Odblokuj na 30 dni
Sprawdź
Odblokuj na 90 dni
Odblokuj na 180 dni
Odblokuj
Anuluj

Facebook Comments
Poprzedni artykułWojownik ma ryja
Następny artykułSkarb Forresta Fenna
Norman Tabor
Urodziłem się w 1996 roku. Pochodzę z Wybrzeża i przez całe życie mieszkam w województwie zachodniopomorskim. Obecnie kończę studia licencjackie na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Szczecińskiego. (Głęboko wierzy w to, że zdoła poprawić świat, ale młody wiek usprawiedliwia tę naiwność - przy. red.).