5G to globalny spisek, mający na celu ludobójstwo Polaków. Jak się bronić? Wystarczy kupić czapkę lub nasmarować się specjalnym kremem…

Technologia mobilna piątej generacji (5G) budzi coraz większe kontrowersje. Zwolennicy teorii spiskowych obwiniają nowy standard sieci komórkowych o wywołanie koronawirusa, depopulację Ziemi oraz umacnianie izraelskiej dominacji.

Zaplanowane ludobójstwo

Miejscem powstania dużej części teorii związanych z „morderczym 5G” jest Polska. Mekka światowego foliarstwa (przeciwników tej technologii nazywa się „foliarzami”) uchodzi już wręcz za symbol szaleńczej walki z nowoczesnością. „Krucjata” przeciwko postępowi ruszyła w 2019 r. Skrajnie prawicowy były poseł Robert Majka (Konfederacja) jako bodaj pierwszy polityk rozpoczął agitację przeciwko technologii godzącej w bezpieczeństwo Lechitów.

Dalsza część artykułu dostępna dla posiadaczy prenumeraty cyfrowej. Wykup dostęp już za 4 zł!
Zaloguj się lub Wykup
Sprawdź Wykup
Anuluj
Pełny dostęp do treści na 7 dni za 4 zł.
Pełny dostęp do treści na 30 dni za 15 zł.
Pełny dostęp do treści na 90 dni za 40 zł.
Pełny dostęp do treści na 180 dni za 70 zł.
Odblokuj na 7 dni
Odblokuj na 30 dni
Sprawdź
Odblokuj na 90 dni
Odblokuj na 180 dni
Odblokuj
Anuluj

Facebook Comments
Poprzedni artykułReklama czasów pandemii
Następny artykułZamknięte granice
Norman Tabor
Urodziłem się w 1996 roku. Pochodzę z Wybrzeża i przez całe życie mieszkam w województwie zachodniopomorskim. Obecnie kończę studia licencjackie na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Szczecińskiego. (Głęboko wierzy w to, że zdoła poprawić świat, ale młody wiek usprawiedliwia tę naiwność - przy. red.).