Talibowie polskiego katolicyzmu apelują do prezydenta o „ocalenie” dotychczasowego szefa Telewizji Polskiej.

Redakcja Fronda.pl oraz 15 oddziałów regionalnych klubów Fronda.pl, powołując się na „głosy tysięcy czytelników zaniepokojonych wiadomością o planach odwołania przez Radę Mediów Narodowych Jacka Kurskiego z funkcji prezesa TVP”, zaapelowały do prezydenta, „aby mocą swojej perswazji zapobiegł on zamętowi, jaki odwołanie to mogłoby wywołać w szeregach wiernego mu elektoratu”.

Okazuje się oto, że odwołanie szefa KURwizji budzi obawy o przyszłość Polski oraz o gwarancję zachowania obiektywnego przekazu w nadchodzących wyborach prezydenckich!!! Bo przecież tylko TVP z Jackiem Kurskim na czele daje gwarancję rzetelnego informowania Polaków i realizowania swojej misji w obecnym, dobrym kształcie. Fronda prosi więc swoich czytelników o przesyłanie apelu na mailowy adres prezydenta Andrzeja Dudy.

W innym tekście Frondy cytowany w nim niejaki Leon Żuchowski wychwala Kurskiego: „Z zaściankowego telewizyjnego grajdołka zrobił TV na skalę światową. Oglądalność, bo to jest najważniejsze dla nadawcy, wzrosła. Komercyjne stacje zaczęły gonić w piętkę”.
Panie Leonie, pan się nie martwi. Kurskiemu partia znalazła coś w zamian. Przecież nowa, młoda żona nie może być partnerką tylko byłego prezesa.

Facebook Comments