Ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zaleski wydaje książkę poświęconą pedofilii. Duchowny, w ramach akcji promocyjnej, mówi o istnieniu „mafii lawendowej”. Czy ten organ działa w Kościele? Odpowiedzieli nam na to byli duchowni.
Kościół musi być przezroczysty!

Ks. Isakowicz-Zaleski, wraz z red. Tomaszem Terlikowskim, opublikował książkę pt. „Kościół musi być przezroczysty” – w dużej mierze opowiada ona o walce z nadużyciami seksualnymi w Kościele rzymskokatolickim w Polsce.

W ramach promocji nowego tytułu ksiądz sporo uwagi poświęca „mafii lawendowej”. „Instytucja”, rzekomo, składa się z homoseksualistów w sutannach, którzy są sprawcami przestępstw seksualnych i chronią inne osoby za nie odpowiedzialne. Członkowie „mafii” – według ks. Isakowicza-Zaleskiego – mieli nawet doprowadzić do porażki papieża Benedykta XVI i pchnąć go do rezygnacji.

Szczegóły tej bulwersującej sprawy współautor anypedofilskiej publikacji opowiedział w rozmowie z dziennikarką Sylwią Nowosińską z tabloidu „Fakt”.

Dalsza część artykułu dostępna dla posiadaczy prenumeraty cyfrowej. Wykup dostęp już za 4 zł!
Zaloguj się lub Wykup
Sprawdź Wykup
Anuluj
Pełny dostęp do treści na 7 dni za 4 zł.
Pełny dostęp do treści na 30 dni za 15 zł.
Pełny dostęp do treści na 90 dni za 40 zł.
Pełny dostęp do treści na 180 dni za 70 zł.
Odblokuj na 7 dni
Odblokuj na 30 dni
Sprawdź
Odblokuj na 90 dni
Odblokuj na 180 dni
Odblokuj
Anuluj

Facebook Comments
Poprzedni artykułPiąta kolumna 28/2020
Następny artykułPigułki z krzyżykiem (17)
Norman Tabor
Urodziłem się w 1996 roku. Pochodzę z Wybrzeża i przez całe życie mieszkam w województwie zachodniopomorskim. Obecnie kończę studia licencjackie na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Szczecińskiego. (Głęboko wierzy w to, że zdoła poprawić świat, ale młody wiek usprawiedliwia tę naiwność - przy. red.).