Ksiądz z kutnowskiej parafii potrącił kobietę na przejściu dla pieszych. 79-latka zmarła.

Do tragicznego wypadku doszło 27 lipca na ul. Warszawskie Przedmieście. Kierujący pojazdem marki Renault Thalia 80-letni ksiądz potrącił na przejściu dla pieszych 79-letnią kobietę. Na miejsce wezwano śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego, lecz zawrócono go w drodze do Kutna. Kobieta w wyniku odniesionych obrażeń zmarła.

Kierującego poddano badaniom na zawartość alkoholu w organizmie. Był trzeźwy. Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności tego tragicznego wypadku. Sprawę prowadzą policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kutnie pod nadzorem prokuratora.

Facebook Comments
Poprzedni artykułParafia niewykluczona
Następny artykułMatka Boska od wszystkiego
Od czterech lat niezmiennie 30-latka. Absolwentka filologii polskiej; z mediami związana od 2012 r. Debiut dziennikarski w gazecie lokalnej „Nowy Tydzień” (woj. lubelskie), gdzie zajmowała się tzw. kryminałką. Okazało się to jednak za mało hardcorowe. Zaliczyła epizody w łódzkim radiu (Parada) i lokalnym dzienniku („Express Ilustrowany”), a od 2016 r. ostrzy pazury na księżach. Chowa je po przekroczeniu progu domu, gdzie zmienia się w troskliwą mamę bliźniaków. Miłośniczka zwierząt i sportu ekstremalnego – ciuchlandy, secondhandy i szmateksy. Lepiej odnajduje się w internecie niż w kuchni, co przyprawia jej męża o kolejne siwe włosy. (Jest prawdziwą Wilczycą, walczącą do końca o swoje, choć zdarza się, że nie ma racji – przyp. red).