Jastrzębie-Zdrój

Rodzinne spory potrafią czasem tak przybrać na sile, że jedynym ratunkiem jest interwencja policji. Tak było w wypadku dwóch sióstr, z których jedna powiadomiła mundurowych, że druga „jest chora psychicznie i bije matkę”. Na miejscu okazało się, że nic takiego nie miało miejsca, a oskarżona „nie chciała pożyczyć siostrze pęsety do wyrywania brwi”.

Chełm

Podobno mylić się jest rzeczą ludzką. Taka linię obrony wybrał 27-letni Tomasz K., który z żoną pojechał do teściów. Była tam też jego szwagierka z partnerem. Rodzina wspólnie imprezowała. Kiedy kobieta upojona alkoholem poszła do sypialni na piętrze, zasnęła w ubraniu. Pod pozorem złego samopoczucia imprezę opuścił też Tomasz K., rozebrał ją i wykorzystał seksualnie. W sądzie tłumaczył, że… pomylił ją z własną małżonką. Nikt nie dał temu wiary. Mężczyzna został skazany na 7 miesięcy więzienia i 5 tys. zł zadośćuczynienia.

Włocławek

Dalsza część artykułu dostępna dla posiadaczy prenumeraty cyfrowej. Wykup dostęp już za 4 zł!
Zaloguj się lub Wykup
Sprawdź Wykup
Anuluj
Pełny dostęp do treści na 7 dni za 4 zł.
Pełny dostęp do treści na 30 dni za 15 zł.
Pełny dostęp do treści na 90 dni za 40 zł.
Pełny dostęp do treści na 180 dni za 70 zł.
Odblokuj na 7 dni
Odblokuj na 30 dni
Sprawdź
Odblokuj na 90 dni
Odblokuj na 180 dni
Odblokuj
Anuluj

Facebook Comments
Poprzedni artykułFaszystowski Kościół
Następny artykułPotocki na prezydenta!
Katarzyna Wilk-Wojtczak
Od czterech lat niezmiennie 30-latka. Absolwentka filologii polskiej; z mediami związana od 2012 r. Debiut dziennikarski w gazecie lokalnej „Nowy Tydzień” (woj. lubelskie), gdzie zajmowała się tzw. kryminałką. Okazało się to jednak za mało hardcorowe. Zaliczyła epizody w łódzkim radiu (Parada) i lokalnym dzienniku („Express Ilustrowany”), a od 2016 r. ostrzy pazury na księżach. Chowa je po przekroczeniu progu domu, gdzie zmienia się w troskliwą mamę bliźniaków. Miłośniczka zwierząt i sportu ekstremalnego – ciuchlandy, secondhandy i szmateksy. Lepiej odnajduje się w internecie niż w kuchni, co przyprawia jej męża o kolejne siwe włosy. (Jest prawdziwą Wilczycą, walczącą do końca o swoje, choć zdarza się, że nie ma racji – przyp. red).