Skała (małopolskie)

Pewien 52-latek pokłócił się ze swoją sąsiadką. W akcie zemsty postanowił spalić jej dom. Coś poszło nie tak i mężczyzna podpalił dom, ale… swój własny.

Gdańsk

Na wnuczka, na policjanta, na hydraulika… Oszuści wymyślają coraz to nowe sposoby, by oszukiwać ludzi. 76-letnia kobieta straciła ponad 13 tys. zł, po tym jak została oszukana przez „lekarza misji pokojowej ONZ w Somalii”. Ciekawe, kiedy oszuści zaczną działać metodą na księdza zbierającego datki na potrzebujących w Watykanie? Zapomnieliśmy. Już to robią.

Świerzawa (dolnośląskie)

Nieradzenie sobie z emocjami to nasza cecha narodowa. Pewien 25-latek, po tym jak pokłócił się z kolegą kompletnie zdewastował jego auto. Jak się okazało, samochód nie należał do kolegi. Właścicielka oszacowała straty na kwotę 10 tys. zł. Ciekawe, co zrobił Andrzej D. po przegranej debacie?

Płusy (lubelskie)

Góra z górą się nie zejdzie ale… miłośnicy jazdy na podwójnym gazie owszem. 37-latek, próbując ominąć rowerzystów, którzy jechali całą szerokością jezdni, dachował w polu. Kierowca auta miał we krwi niemal 2,5 promila alkoholu. Tyle samo co rowerzyści.

Oleśnica (dolnośląskie)

Po okresie izolacji wielu ludzi nie potrafi poradzić sobie z wolnością. Pewien mężczyzna z radości rozebrał się do naga i biegał wokół cmentarza radzieckiego, a potem po placu zabaw. Policjantom, którzy podejrzewali, że był pod wpływem narkotyków powiedział, że to tylko „tak chwilowo”. Panie władzo, to nie używki, to świeże powietrze!

Facebook Comments
Poprzedni artykuł„Zabawa w chowanego”. Film który musicie zobaczyć!
Następny artykuł„Zabawa w chowanego”. Najnowszy film Sekielskich już jest!
Katarzyna Wilk-Wojtczak
Od czterech lat niezmiennie 30-latka. Absolwentka filologii polskiej; z mediami związana od 2012 r. Debiut dziennikarski w gazecie lokalnej „Nowy Tydzień” (woj. lubelskie), gdzie zajmowała się tzw. kryminałką. Okazało się to jednak za mało hardcorowe. Zaliczyła epizody w łódzkim radiu (Parada) i lokalnym dzienniku („Express Ilustrowany”), a od 2016 r. ostrzy pazury na księżach. Chowa je po przekroczeniu progu domu, gdzie zmienia się w troskliwą mamę bliźniaków. Miłośniczka zwierząt i sportu ekstremalnego – ciuchlandy, secondhandy i szmateksy. Lepiej odnajduje się w internecie niż w kuchni, co przyprawia jej męża o kolejne siwe włosy. (Jest prawdziwą Wilczycą, walczącą do końca o swoje, choć zdarza się, że nie ma racji – przyp. red).