Poznań

Na os. Bolesława Chrobrego na bank napadła… łasica. Nie wiadomo jak dostała się do środka. Powywracała śmietniki i zrobiła niezły bałagan. Ani bank, ani policja nie informują, co stało się z pieniędzmi.

Szamotuły (wielkopolskie)

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji otrzymali zgłoszenie o kradzieży z włamaniem. Funkcjonariusze zabezpieczyli na miejscu materiał dowodowy w postaci siekiery. Jak się okazało 20- oraz 21-latek ukradli… gazety. A mówi się, że młodzi ludzie nie sięgają po prasę drukowaną. Przy okazji: polecamy prenumeratę „FiM” w wersji elektronicznej.

Radziejów (kujawsko-pomorskie)

„U cioci na imieninach są goście i jest rodzina…”. Jak się okazuje, są też fanty z kradzieży. Obsługa sklepu złapała na gorącym uczynku dwie nastoletnie złodziejki, które zwędziły kosmetyki za 900 zł. Jak tłumaczyły policjantom, miał to być „prezent dla cioci”.

Bieruń (śląskie)

Policjanci chwalą się odzyskaniem kościelnej figury skradzionej kilka dni wcześniej z kościoła św. Bartłomieja. Figurka przedstawiająca klęczącego chłopca była warta 4 tys. zł. Pewnie dla księży miała również wartość sentymentalną.

Łódź

W tym mieście kierowcy muszą uważać nie tylko na dziury w jezdniach, ale jeszcze na szalonych, półnagich mężczyzn. Wyraźnie pobudzony 29-latek biegał po ul. Łagiewnickiej i demolował zaparkowane tam pojazdy. W pewnym momencie zauważył auto, które zatrzymało się na czerwonym świetle, wskoczył na jego maskę i zaczął po nim skakać. Cóż, na łódzkich ulicach nie da się nudzić.

Facebook Comments
Poprzedni artykułO obrotach ciał kościelnych
Następny artykułFakty (20)
Od czterech lat niezmiennie 30-latka. Absolwentka filologii polskiej; z mediami związana od 2012 r. Debiut dziennikarski w gazecie lokalnej „Nowy Tydzień” (woj. lubelskie), gdzie zajmowała się tzw. kryminałką. Okazało się to jednak za mało hardcorowe. Zaliczyła epizody w łódzkim radiu (Parada) i lokalnym dzienniku („Express Ilustrowany”), a od 2016 r. ostrzy pazury na księżach. Chowa je po przekroczeniu progu domu, gdzie zmienia się w troskliwą mamę bliźniaków. Miłośniczka zwierząt i sportu ekstremalnego – ciuchlandy, secondhandy i szmateksy. Lepiej odnajduje się w internecie niż w kuchni, co przyprawia jej męża o kolejne siwe włosy. (Jest prawdziwą Wilczycą, walczącą do końca o swoje, choć zdarza się, że nie ma racji – przyp. red).