Sanktuarium dla pedofila

Hotel przy sanktuarium w Łagiewnikach bez problemu przyjął rezerwację na nocleg w jednym pokoju księdza i trzynastolatki.
Kilka dni temu w serwisie YouTube ukazał się materiał, zatytułowany „Sanktuarium w Łagiewnikach przyjmuje pedofila”. Na nagraniu słychać, jak mężczyzna podający się za księdza Pawła Kostowskiego z diecezji łódzkiej dokonuje rezerwacji wspólnego pokoju dla siebie oraz 13-letniej dziewczynki. Nagrana rozmowa była prowokacją dziennikarza występującego pod nickiem „W obronie ofiar”, która pomogła ustalić, że w zasadzie nic nie zmieniło się od 10 lat, kiedy to ks. Roman B. oprawca 13-letniej Katarzyny, nocował z nią w jednym pokoju, m.in. w Łagiewnikach, Licheniu, Częstochowie, i gwałcił ją tam.
– Ks. Paweł Kostowski rezerwuje wspólny pokój dla siebie i 13-letniej „Oli” na 28 sierpnia 2019 r. – relacjonuje autor prowokacji. – Nie wzbudza to żadnych podejrzeń pracownika Domu Duszpasterskiego Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie Łagiewnikach. Pan z recepcji zapewnia, że z ich strony nie będzie żadnego problemu i przytakuje na prośbę, żeby utrzymać to w tajemnicy…
Autor Renata Byżycka
Więcej efaktyimity.eu

Artykuł pochodzi z numeru 36/2019 tygodnika Fakty i Mity

2 thoughts to “Sanktuarium dla pedofila”

  1. Hipokryzja lewactwa granic sięga. Tak się martwicie o dzieci? Robicie tęczowe piątki w szkołach pod pretekstem tolerancji a faszerujecie dzieciaki zgnilizną gender i lgbt ! Jak przedstawiają statystyki, w tych środowiskach najwięcej jest pedofilów i zboczeńców wszelakich. Wśród księży zaś to promil, ale chcecie podważyć autorytet kapłana, bo prawda wam niewygodna. Wasz główny cel: wyrzucić Pana Boga i zateizować młodzież przez rewolucję seksualną czytaj – „edukację seksualną”, by mieć przyszłych lewackich wyborców, dać zbijać koncernom fortuny na środkach antykoncepcyjnych a jak te zawiodą to koncernom aborcyjnym, a jak kobieta nie będzie mogła zajść w ciążę po takim zabiegu co się często zdarza, to koncernom farmakologicznym – brawo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *