Czy Rafał Trzaskowski z Koalicji Obywatelskiej propaguje wartości satanizmu? Fronda przestrzega przed diabolicznymi fascynacjami kandydata.

Prezydent stolicy zaakceptował projekt Roberta Buciaka z Zielonego Mazowsza. Aktywista zaplanował postawienie na ulicach Warszawy 666 ławek w barwach tęczy, które mają sprawić, że w mieście stołecznym „będzie kolorowo”. Dziennikarze „portalu poświęconego” nie pozostawiają złudzeń i sugerują, że społeczna inicjatywa jest efektem działań lobby szatańsko-gejowskiego. „Czy to przypadek, że stanie akurat 666 ławek w barwach LGBT? Liczba ta jest w kulturze masowej kojarzona z szatanem, bo właśnie taką symbolikę nadali jej autorzy natchnieni w Biblii” – pyta redaktor, ukrywający się pod skrótem „kak”.
Kuriozalne sugestie, w mediach społecznościowych, skomentował sam R. Buciak:

„Trwa groteska wokół mojego projektu do budżetu obywatelskiego w Warszawie. Zaproponowałem, aby w 2021 r. stanęło 666 tęczowych ławek. Nie spodziewałem się, że projekt zostanie użyty w kampanii na prezydenta Polski. Cóż, od poniedziałku przeżywam kolejne uroki życia nad Wisłą” – napisał ekolog.

Czy rzeczywiście Zielone Mazowsze i Trzaskowski to kryptosataniści i genderowcy? Dziennikarze Frondy będą mogli przekonać się o tym po zwycięstwie liberalnego kandydata w drugiej turze tegorocznych wyborów prezydenckich!

Facebook Comments
Poprzedni artykułPolska wątpiąca
Następny artykułObozy pod specjalnym nadzorem
Norman Tabor
Urodziłem się w 1996 roku. Pochodzę z Wybrzeża i przez całe życie mieszkam w województwie zachodniopomorskim. Obecnie kończę studia licencjackie na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Szczecińskiego. (Głęboko wierzy w to, że zdoła poprawić świat, ale młody wiek usprawiedliwia tę naiwność - przy. red.).