W odróżnieniu od pożytecznych, polscy biskupi są idiotami szkodliwymi, a pisowski rząd boi się ich bardziej niż koronawirusa.

4 marca 2020 r. do czarnej i pisowskiej zarazy dołączyła koronawirusowa. „Pacjent zero” wrócił autokarem z karnawału w Niemczech i wylądował w szpitalu w Zielonej Górze. W pierwszej piętnastce zarażonych są jeszcze dwie osoby, które podróżowały autokarem z pacjentem zero, czworo jadących z Włoch jednym autokarem i małżeństwo wracające także z Włoch własnym samochodem. Do 9 marca wszystkie zachorowania były przywleczone z zagranicy. Potem zarażaliśmy się już na miejscu. Szło lawinowo. Co dwa dni liczba chorych powiększała się dwukrotnie. 10 marca było 20 zdiagnozowanych przypadków koronawirusa, 12 marca – 50, 14 marca – 103. W chwili oddawania gazety do druku jest ich już 246 a 5 osób zmarło. Pierwszą śmiertelną ofiarą była 57-letnia nauczycielka. Zakażeni są też jej córka i mąż – szafarz w miejscowym kościele. Kilka dni wcześniej rozdawał komunię, a po mszy pojechał do domu opieki, do starszych, najbardziej zagrożonych ludzi. Tylko czekać na skutki jego i innych religijnej bezmyślności.

Dalsza część artykułu dostępna dla posiadaczy prenumeraty cyfrowej. Wykup dostęp już za 4 zł!
Zaloguj się lub Wykup
Sprawdź Wykup
Anuluj
Pełny dostęp do treści na 7 dni za 4 zł.
Pełny dostęp do treści na 30 dni za 15 zł.
Pełny dostęp do treści na 90 dni za 40 zł.
Pełny dostęp do treści na 180 dni za 70 zł.
Odblokuj na 7 dni
Odblokuj na 30 dni
Sprawdź
Odblokuj na 90 dni
Odblokuj na 180 dni
Odblokuj
Anuluj

Facebook Comments
Poprzedni artykułPrawica przeciw katolikom
Następny artykułSchengen w opałach
prof. Joanna Senyszyn
Kobieta, która się Kościołowi nie kłania, ateistka, feministka, profesorka, rektorka, dziekanka, promotorka, posłanka, europosłanka, działaczka społeczna, obrończyni uciśnionych, felietonistka, blogerka, autorka aforyzmów i limeryków, matka terminów: „kaczyzm”, „Rzeczpospolita Obojga Kaczorów”, „katole”, „kaczoprawica”, „PiSokrzyżowcy”, stara komuszyca i wczesna solidaruszyca. Dwukrotna laureatka „Lustra Szkła Kontaktowego” (TVN24) dla najbardziej lubianego polityka. W „Faktach i Mitach” pisze felietony ku pokrzepieniu serc w czasach kaczystowskiej zarazy. (Szanowana przez współpracowników za inteligencję, poczucie humoru oraz celną ripostę – przyp. red.).