Agresywna Rosja jest użytecznym sojusznikiem PiS.

Koronawirus skutecznie wystraszył Polaków. Zwłaszcza rządzące elity PiS. Nie tylko dlatego, że wywołuje śmiertelne w skutkach choroby. Zaraza bezlitośnie obnażyła słabości państwa ukradzionego przez PiS. Od pięciu już lat zarządzanego i bezskutecznie „reformowanego” przez pana prezesa Kaczyńskiego. Niestety, wszystkich tych słabości, czyli chorej służby zdrowia, „zdeformowanego” systemu oświaty, nieskutecznego wspierania polskich przedsiębiorstw, elity PiS nie zamierzają teraz reformować.

Z jednego, arcyważnego powodu. Zbliżają się wybory prezydenckie i pan prezes Kaczyński chce wygrać ponownie. Tak jak poprzednio, dzięki trzem skutecznym sposobom.

Dalsza część artykułu dostępna dla posiadaczy prenumeraty cyfrowej. Wykup dostęp już za 4 zł!
Zaloguj się lub Wykup
Sprawdź Wykup
Anuluj
Pełny dostęp do treści na 7 dni za 4 zł.
Pełny dostęp do treści na 30 dni za 15 zł.
Pełny dostęp do treści na 90 dni za 40 zł.
Pełny dostęp do treści na 180 dni za 70 zł.
Odblokuj na 7 dni
Odblokuj na 30 dni
Sprawdź
Odblokuj na 90 dni
Odblokuj na 180 dni
Odblokuj
Anuluj

Facebook Comments
Poprzedni artykułStanowisko Stowarzyszenia KOALICJA ATEISTYCZNA w sprawie sytuacji na Uniwersytecie Śląskim
Następny artykułCzas na młodość!
Piotr Gadzinowski
Poseł na Sejm RP w latach 1997–2007. Redaktor i felietonista w: „itd”, „Trybunie”, „NIE”, Lewica24. Publikował też w „Przeglądzie Tygodniowym”, „Sztandarze Młodych”, „Przeglądzie”, „Dziś”, Onecie, Strajku, „Gazecie Wyborczej”, „Polityce”, mediach chińskich. Publicysta, komentator radiowy i telewizyjny, scenarzysta, wykładowca akademicki. Autor i współautor ośmiu książek poświęconych kulturze i polityce. Odznaczony medalem Zasłużony dla Kultury „Gloria Artis” oraz „Tęczowym Laurem”, „Srebrnymi Ustami” i „Złotą Odznaką” Stowarzyszenia Filmowców Polskich. (Wielbiciel i znawca orientalnych potraw, w tym trunków – przyp. red).